Zářijová soutěž o vlasovou kosmetiku Cotril Naturil

Typ soutěže:
Internetová
Pořadatel:
INhair.cz
Probíhá od:
06.09.2017
Probíhá do:
30.09.2017
Počet výher:
1
Výhry: Nechejte se hýčkat a relaxujte. Rituál Cotril Naturil Scrub obsahuje Cotril Naturil Argan Oil Exfoliatint Scrub a aktivní sérum s perličkami. Pečující peeling bez obsahu SLES pro očistu a zklidnění vlasové pokožky snižuje podráždění a udržuje její dlouhodobou čistotu. Obohacený o biologický, certifikovaný arganový a lněný olej, které pomáhají zvyšovat hydrataci vlasové pokožky a délek, zvyšují přirozenou ochranu před vnějšími vlivy. Dále obsahuje kyselinu salicylovou, která pomáhá olupovat vnější vrstvy pokožky, čímž dojde k uvolnění nahromaděného mazu a pokožka tak bude opět prodyšná. Obsahuje také alantoin regenerující buňky vnější vrstvy pokožky.
Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje zářijovou soutěž o pečující peeling na vlasy a vlasovou pokožku Cotril Naturil v hodnotě 1188 Kč. Pečující kúra Scrub řady Naturil Argan Oil hloubkově čistí a zklidňuje vlasovou pokožku a délky vlasů. Díky kombinaci šetrného peelingu a vzácného séra s aktivními perličkami, které pečlivým vmasírováním zlepšují zdraví vlasů a posilují jejich vitalitu.
Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a jednu doplňkovou otázku a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.
Zařazeno v kategorii: Kosmetika | Zdraví

Hodnocení

Zde můžete ohodnotit tuto soutěž počtem hvězdiček podle vaší spokojenosti.Přihlášení

Nejnovější diskuse

Forum offline