Foto soutěž s vodkou Puschkin

Typ soutěže:
Internetová
Pořadatel:
Kreativní agentura Kreatura
Probíhá od:
08.07.2013
Probíhá do:
28.08.2020
Počet výher:
16
Výhry: Soutěží se o 1 hlavní výhru (cenu) - VIP vstup na hudební PUSCHKIN párty v klubu RETRO, která se bude konat dne 27. 9. 2013 na adrese Francouzská 75/4 120 00 Praha 2-Vinohrady. Součásti hlavní ceny jsou: vstup a VIP servis pro výherce fotosoutěže a osoby zachycené na výherním foto - či video - příspěvku, volná konzumace libovolných nealkoholických nápojů a nápojů značky Puschkin po dobu trvání hudební párty, úhrada nákladů na dopravu z místa bydliště výherce do místa konání párty a zpět, balíček produktů PUSCHKIN v hodnotě 3.000 Kč s DPH. 2. – 4. cena: vstup a VIP servis pro výherce + 1 osobu na PUSCHKIN párty, volná konzumace libovolných nealkoholických nápojů a nápojů značky Puschkin mezi 21-22h. 5. - 16. Cena bude hodnocena jednou dárkovým balíčkem značky Puschkin.
Vyfoť sebe a kamaráda(ku) s medvědem (živým nebo neživým) v jakékoli pozici, prostředí, situaci a vyhraj VIP vstup na super párty nebo další ceny od vodky Puschkin.

Podmínkou účasti v soutěži je v 1. fázi vložení fotografie či videa (dále jen „soutěžní příspěvek“) do Facebook
aplikace https://apps.facebook.com/vyraz-na-medveda/ na téma „vyraz na medvěda“, kde se objeví alespoň 2 osoby a
medvěd (dle fantazie soutěžícího). O postupujících se rozhoduje hlasováním, které proběhne v aplikaci https://apps.facebook.com/vyraz-na-medveda.
Zařazeno v kategorii: Jídlo a nápoje | Zážitky | Vstupenky

Hodnocení

Zde můžete ohodnotit tuto soutěž počtem hvězdiček podle vaší spokojenosti.Přihlášení

Nejnovější diskuse

Forum offline